Blog

Her geçen gün gelişen sosyal medya gündeminden en önemli bilgileri burada sizlerle en ince ayrıntısına kadar paylaşarak bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Instagram'da Takipçi Kaybetmeye Sebep Olan Hatalar 2022

Instagram'da takipçi kaybetmemek amacıyla yapmamanız gereken hataları bir başlık altında sizlerle paylaşıyoruz.

Instagram'da Kişi Önerilerini Kapatma

Instagram'da Kişi Önerilerini Kapatma işlem adımlarını içeriğimizde sizlere açık bir şekilde anlatarak sorunu çözmenizi sağlıyoruz.

Instagram Zamanlı Gönderi Paylaşma - Gönderi Zamanlama

Instagram'da gönderi zamanlama ve zamanlı gönderi paylaşma işlemlerinin nasıl yapılacağını içeriğimizde sizlere en detaylı haliyle anlattık.

Instagram +18 Etiketler Neden Spama Düşer?

Instagram +18 Etiketler Neden Spama Düşer? sorusunun en detaylı yanıtını içeriğimizde sizlerle paylaşıyor, spam etiket kaldırma işlemlerini anlatıyoruz.

Instagram DM'den Kaybolan Fotoğrafları Tekrar Oynatma

Instagram DM'den Kaybolan Fotoğrafları Tekrar Oynatma işlemini gerçekleştirmek için en güncel yöntemi içeriğimizden bulabilirsiniz.

Telegram'a Katıldı Bildirimi Nasıl Kapatılır?

Telegram'a katıldı bildirimini kapatma işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi bu içeriğimizde sizlere en detaylı haliyle anlatıyor, yol gösteriyoruz.

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme 2022

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme 2022 yılında birçok kişi tarafından konu oluyor, biz de içeriğimizde sizlere söz konusu durumu açıklıyoruz.

Instagram Toplu Gönderi Silme Nasıl Yapılır?

Instagram toplu fotoğraf silme ve toplu gönderi silme işlemiyle alakalı detayları içeriğimizde sizlerle paylaşıyoruz.

Twitter Video İndirme Botları Nelerdir? Nasıl Kullanılır?

Twitter'da video indirmek için kullanabileceğiniz video indirme botları içeriğimizde sizlerle detaylı anlatımlarıyla paylaşılmıştır.

Snapchat Konuma Göre Kişi Ekleme Nasıl Yapılır?

Snapchat konumdan kişi ekleme ve yakındaki kişileri arkadaş ekleme işlemini nasıl yapacağınızı içeriğimizde sizlere detaylıca anlattık.

Instagram'da Bot Takipçi Temizleme

Instagram'da bot takipçi temizleme işlemi için gerekli olan sahte takipçi temizleme uygulamalarını içeriğimizde sizlere anlattık.

Instagram Kaydırmalı Hikaye Paylaşma 2022

Instagram'da hikayeye link ekleme işlemi için içeriğimizde anlattığımız detayları uygulayabilir ve kaydırmalı hikaye atabilirsiniz.

3 Dakika Önce