En iyi 5 Ücretsiz Takipçi Uygulaması

Her alanda takipçilerle ve tanıdıklarla sağlıklı iletişim kurmanın en basit yöntemlerinden biri olan sosyal medya kullanımı günümüzde fazlasıyla artarak adeta hayatımızın bir parçası olmayı başardı. İşletme hesabı ya da kişisel hesap ayrımı olmadan kullanıcılar sahip oldukları profillerin takipçi sayısını arttırmaya, takipçi miktarı arttıkça da kısa süre içerisinde fenomen olmaya odaklandı. Her ne kadar birçok kişinin talebi aynı olsa da türk takipçi kitlesini arttırabilmek ne yazık ki tahmin edildiği kadar kolay olmuyor. Bu noktada da kullanıcılar doğrudan ücretsiz takipçi veren uygulamalar arayışına giriyor. İlgili uygulamalar arasından güvenilir olmayanları seçtiğinde ise ne yazık ki hesabın çalınması, hesabın kendi kendine başka kişileri takip etmesi ve buna benzer problemlerle karşı karşıya kalabiliyor. Biz de talepler doğrultusunda tüm kullanıcılarımıza ücretsiz takipçi veren uygulamalar arasından en güvenilir olanları sizler için listeliyor, kısa süre içerisinde gerçek takipçi kitlenizi arttırmanızı sağlıyoruz.

İlginizi Çekebilir: Instagram Takip Engeli Kaldırma Yöntemleri

Instagram Ücretsiz Takipçi Uygulamaları Ne İşe Yarar?

Instagram’da ücretsiz takipçi veren uygulamalar; platform içerisinde kendiniz için koymuş olduğunuz hedeflere kolayca ulaşmanızı, yarattığınız stratejinin başarıyla ilerlemesini sağlamaktadır. Bu uygulamalar sayesinde profilinizi hem rahatça analiz edebilir, ihtiyacınız olan gerçek takipçi miktarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu noktada yapacağınız tek şey ücretsiz takipçi uygulamaları arasından herhangi birini seçip tek hamleyle telefona indirerek düşmeyen takipçi kazanmaya başlamaktır.

Güvenilir Instagram Ücretsiz Takipçi Uygulamaları

Instagram’da hem takipçi analizi yaparak hem de gerçek takipçi kazanmak istiyorsanız kesinlikle ve kesinlikle ücretsiz takipçi uygulamaları arasından herhangi birini kullanmanız gerekmektedir. Bu uygulamalar sayesinde hem başarılı sonuçlar elde eder hem de sahip olduğunuz takipçi kitlesini kısa süre içerisinde arttırırsınız.

Instagram Ücretsiz Takipçi Uygulamaları

1- Instagram Insights

Instagram’da sahip olduğunuz profil aracılığıyla diğer kullanıcılara ürün satışı gerçekleştiriyor ya da sosyal pazarlama yapıyorsanız bu noktada pazarlama sonuçlarını ve pazarlama performanslarını görmek için söz konusu analiz aracını kullanmanız gerekecektir. Bu uygulama içerisinde sizlere birçok veriyi aynı anda ve eş zamanlı olarak vermektedir. Her ne kadar söz konusu ücretsiz takipçi uygulaması uygulama mağazalarında sizlere sunuluyor olsa da bu uygulamayı kullanmak için sahip olduğunuz hesabın “İşletme” statüsünde olması gerekiyor.

2- Iqonosquare

Birçok instagram kullanıcısı özellikle ücretsiz takipçi uygulamaları listesinden takipçi kazanma beklentisi içerisine girse de söz konusu uygulamaların güvenlik konusun birçok endişeyi beraberinde getirmesinden dolayı bu listede güvenilir olan uygulamalara yer vermeye çalışıyoruz. Hâl böyle olunca da Iqonosquare’de tam olarak istediğiniz işlemleri gerçekleştiren, gerçek takipçi kazanma olasılığını arttıran bir başka analiz aracıdır. Bu aracı kullanarak hesabınızdan gönderi zamanlayabilir, gönderilerin istatistiklerini liste halinde alabilir ve buna benzer birçok işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Instagram’da ücretsiz gerçek takipçi uygulamaları arasında bu da size istediğinizi veremediyse bir sonraki uygulama önerimizi değerlendirmeye alabilirsiniz.

3- Minter

Instagram’da gerçek takipçi kitlesinin fazlasıyla önemli olduğu günümüzde gerçek takipçi kazanmak için kullanılan ücretsiz takipçi uygulamaları aşırı derecede önem arzetmeye başladı. Bu noktada da paylaşımlarınızda kullanmış olduğunuz hashtag ve etiketlerin performanslarını inceleyerek söz konusu takipçi miktarını arttırabilirsiniz. Bu doğrultuda başlıkta belirttiğimiz uygulamayı uygulama mağazasından birkaç adım sonucunda indirebilirsiniz.

4- Social Bakers

Instagram ücretsiz takipçi uygulamaları arasında en performanslı olarak çalışanın bu olduğunu söyleyebiliriz. Havuz sistemi kullanılan uygulamada sizden hiçbir şekilde hesabınıza ait bir şifre ya da buna benzer bir bilgi talep edilmez. Etiket sistemiyle birlikte takipçi sayınızı kısa süre içerisinde arttırır ve fenomen bir profil haline gelebilirsiniz.

5- Pixlee

Pixlee, ücretsiz takipçi uygulamaları arasında Social Bakers’in ardından gelen ve kullanıcıların takipçi sayısını arttırmasında destek sağlayan profesyonel uygulamalardan biridir. Bu uygulamayı kullanarak özellikle kısa süre içerisinde sizleri takipten çıkacak takipçileri değil, tam tersine düşmeyen takipçi sayınızı arttıracak takipçileri tamamıyla ücretsiz olarak elde edebilirsiniz.

Instagram Ücretsiz Takipçi Uygulamaları Neden Kullanılıyor?

Instagram’da fenomen olma, reels paylaşımlarının izlenme sayısını arttırma ve buna benzer birçok avantajı aynı anda elde etme konusunda sizler için ücretsiz takipçi uygulamalarının çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Takipçi Durağı tarafından belirli fiyatlarla satışı gerçekleştiren takipçileri satın almak istemiyor tamamıyla ücretsiz takipçi kazanmak istiyorsanız bu noktada söz konusu uygulamaları kullanmalı ve birçok kişi tarafından aktif olarak bu uygulamalar kullanılmaktadır.