Instagram’da popüler olmak günümüzde birçok kullanıcının en çok istediği şeylerden biridir. Herkes tarafından tanınmak, takip edilmek ve taklit edilmek popülerlik hazzını doyasıya yaşayacağınız duygular arasında yer alıyor. Her ne kadar durum böyle olsa da paylaştığınız gönderilerin altına sosyal medyaya mâl olmuş; birçok insan tarafından tanınan kişilerin yorum atması sizlere aynı hazzı yaşatabilir. En sevdiğiniz gönderinin altına mavi tikli bir fenomenin olumlu yorum bırakması hem takipçilerinizi hem de en yakın arkadaşlarınızı kıskançlık krizlerine sokabilir. Bu sizi arkadaş çevrenizde daha prestijli hale getirirken gönderilerinizin daha fazla kişiye ulaşmasına yardımcı oluyor. Bir paylaşım mavi tikli kullanıcıdan yorum aldığında sürekli olarak kişiden kişiye gönderilir. Hâl böyle olunca algoritma paylaşımınızın değerli olduğunu düşünerek sizi daha fazla ön plana çıkarır. Kısacası keşfete düşerek milyonlarca kişiye ulaşma fırsatı yakalarsınız.

Instagram Mavi Tikli Yorum Satın Al

Instagram Mavi Tikli Yorum Nedir?

Instagram’da hepimizin görmeye alışık olduğu birçok doğrulanmış hesap bulunuyor. Bu hesaplar genelde fenomen, sanatçı, futbolcu vb. kimliklere sahiplerdir. Her biri kişisel bir hesap olduğu için dolayısıyla tanıdığı kişiler haricinde herhangi bir kullanıcıyla etkileşim içerisinde yer almıyor, kolay kolay yorum atmıyorlar. Takipçi Durağı olarak biz de tamamıyla hesap sahiplerinin bilgisi dahilinde mavi tikli hesaplardan yorum hizmeti sunuyoruz. Bu sayede hem hesabınızın prestiji artıyor hem de daha ilgi çekici hale geliyor.

Instagram Mavi Tikli Yorum Alınmalı mı?

Instagram’da mavi tikli yorum paketleri genellikle kişisel hesaplar için önerilmektedir. Bu durumun en önemli sebebi yorumların sadece emoji içermesi; herhangi bir yazılı övgü içermemesidir. Kullanıcı satın alımınızın ardından geçen bir zaman diliminde söz konusu gönderiye girerek gönderi ile alakalı emoji bırakıyor. Tabii ki eğer ki yapılan yorumun işletmeniz için referans niteliği taşıyacağını düşünüyorsanız direkt olarak siz de bu paketten faydalanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra mavi tikli yorumların birçok gönderi üzerinde keşfet etkisi yaratması satın alma sebepleri arasında ilk sırada yer alıyor. Bir kullanıcı paylaşımınızın altında mavi tikli doğrulanmış hesabın yorumunu gördüğünde direkt olarak DM aracılığıyla tanıdıklarına gönderecektir. Hâl böyle olunca da söz konusu gönderi kısa süre içerisinde değer kazanacak ve keşfetteki yerini alacaktır.

Instagram Mavi Tikli Yorumlar Nasıl Oluyor?

Instagram’da mavi tikli yorum satın aldığınızda tarafınıza iletilecek olan yorumun nasıl olacağını merak edebilirsiniz. Doğrulanmış hesapların tamamı gerçek ve fenomen kişilere ait olduğundan söz konusu hesapların atmış olduğu yorumlar emoji içermektedir.

Takipçi Durağı internet sitesinde yer alan canlı destek aracılığıyla bizlerle iletişime geçtiğinizde sizlere bir emoji seçme hakkı tanıyacağız. Bu seçmiş olduğunuz emoji satın alımınızın ardından kısa süre içerisinde paylaştığınız gönderiye rastgele bir fenomen tarafından gönderilecektir. İlgili paketlerin hiçbiri illegal nitelik taşımadan belirli fenomenlerle iş anlaşması yapılarak sunulmaktadır. Bu durumda da fenomen tamamıyla kendi isteği doğrultusunda yorum yapıyor diyebiliriz.

Instagram’da Hangi Mavi Tikli Hesaplar Yorum Gönderiyor?

Instagram’da doğrulanmış hesaplardan yorum satın aldığınızda hangi hesapların yorum atacağı konusunda bilgi talep edebilirsiniz. Bu doğrultuda biz de tarafınıza mavi tikli doğrulanmış hesaplardan yorum gönderecek olan fenomenlerin listesini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. İlgili liste sürekli olarak güncel tutulmakta olup, her geçen gün yeni fenomenler bu listeye eklenmeye devam etmektedir.

 • @denisa
 • @ogulcanihat
 • @cult352
 • @mehmetuygaraksuu
 • @ahmethatipogluuu

Bu hesaplar aracılığıyla satın alım işleminizin ardından sipariş aşamasında bizlerle paylaştığınız gönderi linkine yorum gönderimi başlayacaktır. Yorumları gönderecek hesabı seçmek ne yazık ki mümkün olmuyor.

Instagram Mavi Tikli Yorum Paketlerinin Keşfete Etkisi Var mı?

Instagram’da mavi tikli yorum paketleri genellikle keşfete düşmeyi daha fazla mümkün kılmak için sunuluyor. Meta (Facebook) tarafından kısa süre öncesinde yayınlanan algoritma bilgilendirmesinde doğrulanmış hesaplardan yorum alan kullanıcıların keşfete düşme olasılığının daha yüksek olduğu; paylaşımların daha fazla ilgi çektiği belirtildi. Bu sebeple bizlerde Takipçi Durağı olarak keşfete düşme konusunda sorun yaşayan müşterilerimize uygun fiyatlarla mavi tikli yorum satışı gerçekleştirerek profillerini keşfet aracılığıyla daha fazla kişiye ulaştırmasına yardımcı oluyoruz.

Instagram Mavi Tikli Yorumları Kendim Belirleyebilir miyim?

Instagram’da doğrulanmış hesaplardan satın alacağınız mavi tikli yorumların özelleştirilmesi ne yazık ki mümkün olmuyor. İnternet sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz yorum paketlerinde olduğu gibi herhangi bir sistem kullanmadığımız ve tamamıyla yorumlar hesap sahipleri tarafından gönderildiği için fenomenler bu konuda hiçbir şekilde taviz vermiyor. Her ne kadar durum böyle olsa da hiçbir şekilde endişe etmeyin ki paylaşımınızın altına gönderilen yorum tamamıyla paylaşım ile alakalı olacak, herhangi bir olumsuz cümle içermeyecektir. Bu konuda eğer ki detaylı bir bilgi talep ederseniz direkt olarak internet sitemizde yer alan Telegram, WhatsApp ve Canlı Destek iletişim yollarından herhangi birini kullanarak direkt bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram Mavi Tikli Yorum Paketlerinin Teslimat Süresi Nedir?

Instagram’da satın alacağınız mavi tikli yorumların teslimat süresi yoğunluğa bağlı olarak 12 – 24 saat aralığında değişmektedir. Bu süreç genellikle gece saatlerinde tamamlanmakta ve gündüzleri yorumların teslimatı çok nadir gerçekleşmektedir. Sistem içerisinde herhangi bir yoğunluk bulunmaması durumunda siparişin oluşturulduğu gece yorum siparişi direkt olarak işleme alınacak ve satın aldığınız mavi tikli doğrulanmış yorum tarafınıza gönderilecektir. Belirtilen zaman diliminin dışına çıkıldığında direkt olarak bizimle iletişime geçerek söz konusu süreci daha fazla hızlandırabilir ve teslimatın gerçekleşmesi için hızlandırma talep edebilirsiniz. Bu işlemi ise daha önce de bahsettiğimiz canlı iletişim kanalları aracılığıyla yapabilirsiniz. Biz her anlamda kullanıcılarımıza 7 gün 24 saat canlı destek hizmeti verdiğimiz için dilediğiniz zaman diliminde bizimle iletişime geçmekte özgürsünüz.

Instagram Mavi Tikli Yorum Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Instagram’da mavi tikli yorum satın al paketlerinden herhangi birini tercih ettiğinizde söz konusu ürünün teslimatının sorunsuz gerçekleşmesi için gerekli bazı hususlar bulunuyor. Bu hususları detaylandırmak gerekirse;

 1. Yorum yapılacak gönderilerin müstehcen içerik barındırmaması,
 2. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı bir paylaşım olmamalı,
 3. Fenomen profiline zarar verecek sözler içermemesi,
 4. Yorumların sınırlandırılmamış olması gerekmektedir.

Bu üç hususa dikkat edildiğinde siparişin teslimat süresince herhangi bir gecikme olmayacak ve satın alınan mavi tikli yorum sorunsuz olarak tarafınıza gönderilecektir. Her birine dikkat etmeli, sipariş verdikten sonra söz konusu durumların olmadığını doğrulamanız gerekmektedir.

Instagram Mavi Tikli Yorum Hangi Ödeme Yöntemleriyle Sunuluyor?

Instagram’da mavi tikli yorum paketlerini sipariş vermeye karar verdiyseniz söz konusu yorumun siparişini oluşturmak için Takipçi Durağı tarafından sunulan güvenilir ödeme yöntemlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Tüm ödemeler güvenilir altyapılarda gerçekleşmekte ve eğer ki ödemenizi kartınızla yapıyorsanız ödeme yaptığınız kartın bilgileri asla ve asla saklanmamaktadır. Bunun yanı sıra kartınızdan sizin bilginiz dışında herhangi bir çekim yapılmayacaktır.

Takipçi Durağı tarafından sunulan güvenilir ödeme yöntemleri;

 1. PayTR – Online Ödeme
 2. Shipy – Mobil Ödeme
 3. Havale – EFT – FAST

Tüm ödeme yöntemlerini güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğer ki ödemenizi direkt olarak banka havalesi ile göndermek istiyorsanız ödemeyi ilgili hesap numaralarından herhangi birine gönderip Ödeme Bildirimi yapmanız gerekiyor. Bu bildirim yapıldıktan sonra mavi tikli yorum işleme alınacak ve belirtilen süre içerisinde teslim edilecektir.