Instagram, her geçen gün yepyeni özelliklerle karşımıza çıkan bir platformdur. Yenilikçi yapısı nedeniyle kısa süre öncesinde “Hikaye” paylaşma fonksiyonunu da kullanıma sundu. Bu fonksiyon sayesinde kullanıcılar sahip oldukları profillerde gönderi haricinde sadece 24 saat aktif olan kısa süreli paylaşımlar yapabiliyor. Her ne kadar durum böyle olsa da yapılan kısa süreli paylaşımlar profile sabitlenerek siz kaldırana kadar orada listelenmeye devam ediyor.

Hikayeler uzun süre boyunca profilde listelenebildiği için gönderilerle aynı niteliğe sahip oluyor ve etkileşim ihtiyacı ortaya çıkıyor. Bu gibi durumlarda özellikle beğenilerin çok yüksek miktarda etkileşim oluşturmasından dolayı geliştiriciler “Hikaye Beğenme” özelliğini kullanıma sunduğu. Bir kullanıcı profilinizde sabitlenmiş ya da sabitlenmemiş olsun tüm hikayeleri beğenebilir. Bu beğeniler de hikayenin keşfete düşmesinde büyük etki sahibi oluyor.

Instagram Hikaye Beğeni Satın Al

Instagram Hikaye Beğenme Paketleri Özellikleri Nelerdir?

Instagram’da paylaştığınız hikayeler için satın alacağınız türk hikaye beğeni paketlerinin birçok özelliği bulunuyor. Bu özellikler sayesinde de kısa süre içerisinde profiliniz çok yüksek etkileşim sayılarına ulaşıyor ve fenomen olma olasılığınız artıyor. Tabii ki söz konusu paketlerin sahip olduğu özellikler bunlarla sınırlı değildir.

 1. Hikaye beğenileri tamamıyla türk hesaplar aracılığıyla gönderilir.
 2. Hikaye beğenilerinde herhangi bir düşüş olmaz.
 3. Hikaye beğenilerini satın alırken hesap şifresi paylaşmanız gerekmez.

Bu özelliklerinden dolayı eğer ki hikayelerinizin daha fazla etkileşim kazanmasını istiyorsanız muhakkak story beğeni paketlerinden herhangi birini satın almalısınız.

Instagram Story Beğenme Avantaj Sağlar mı?

Instagram’da her kullanıcı genel olarak günlük hayatında yaşadığı önemli olayları ya da takipçileri için bilgilendirici içerikleri hikaye kısmında paylaşabiliyor. Bu paylaşımlar takipçiler tarafından her halükarda görüntülendiği için hikaye izlenme sayıları herhangi bir etkileşim oluşturmamaktadır. Hâl böyle olunca da söz konusu hikayeleri ön plana çıkaran bir etkileşim olması gerekiyor. Hikaye beğeni paketleri de eksik olan etkileşimi kısa süre içerisinde elde etmek için sizlere fırsat sunuyor. Etkileşimler günden güne arttığında paylaştığınız birçok içerik sizi takip eden ya da etmeyen birçok kullanıcının “Keşfet” bölümünde gösterilmeye başlayacaktır. Bu sayede profilinizin organik takipçi sayısı da kolayca artışa geçecektir.

Instagram Hikaye Beğenme Paketleri Story’i Keşfete Düşürür mü?

Instagram’ın keşfet algoritmasının tamamıyla alınan etkileşim sayısıyla doğru orantılı olması hikaye beğeni paketlerinin önemini daha yüksek seviyelere çıkarıyor. Bu durumda da story beğeni paketi satın aldığınızda keşfete düşmenizin adeta garanti olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Hem uygun fiyatlarla sunuluyor olması hem de tamamıyla türk hesaplar aracılığıyla gönderiliyor olması gerek işletme hesabınızın gerekse kişisel hesabınızın gelişimi için önemli bir katkı sağlayacaktır. Tabii ki söz konusu keşfete düşme işleminin tamamıyla sürekliliğe bağlı olduğunu söylemeden geçmemek gerekiyor. İlk alımınızda keşfete düşmek profil kalitesine göre değişkenlik gösterecektir. Bir süre öncesinde hikayesi keşfete düşen hesabın story beğeni sayesinde keşfete düşmesi daha kolayken; daha öncesinde hiçbir şekilde keşfete düşmemiş olan hesabın hikayesinin keşfette görüntülenmesi fazlasıyla zordur. Bu durumda tek yapmanız gereken birden fazla hikayeye beğeni satın almak olacaktır.

Hikaye Beğenileri Takipçiler Tarafından Görülür mü?

Instagram’da hikaye beğenileri de hikaye izlenmeler gibi tamamıyla hesap sahibi tarafından görüntülenmektedir. Bir kullanıcı profilinize girdiğinde hiçbir şekilde hikayenin beğeni sayısını göremeyecek, bu konu hakkında yorum yapamayacaktır. Bu noktada tabii ki sizler de “başkaları hikaye beğeni sayısını göremeyecekse neden story beğeni satın almalıyım?” diye sorabilirsiniz. Herhangi bir kullanıcı tarafından görünmeyen etkileşimin keşfete düşmede çok etkili olduğunu söyleyebiliriz. Bu sebeple siz de paylaştığınız hikayeler için yüksek miktarda hikaye beğenisi satın almalısınız.

Hikaye Beğeni Paketleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Instagram’da eğer ki hikaye beğeni paketi satın almak istiyor ancak satın aldığınız paketin sorunsuz bir şekilde tarafınıza teslim edilmesini tercih ediyorsanız bu noktada dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunacaktır. Bu hususlar;

 1. Instagram hesabınızın gizliliği “Herkese Açık” olmalıdır.
 2. Hikayelerin beğeni sayıları gizli olmamalıdır.
 3. Hesapta herhangi bir şekilde “Yaş Kısıtı” bulunmamalıdır.

Bu hususlara dikkat etmeniz halinde hikaye beğenileri kısa süre içerisinde tarafınıza teslim edilecek ve keşfet konusunda etkili olacaktır.

Hikaye Beğenisi Satın Aldıktan Sonra Beğenilerde Düşüş Olur mu?

Instagram’da paylaştığınız 24 saat geçerli hikayeler için satın aldığınız türk beğeni paketlerinde herhangi bir şekilde düşüş olmayacaktır. Bu durumun en önemli sebebi beğenilerin tamamıyla gerçek kişiler tarafından aktif olarak kullanılan hesaplar aracılığıyla gönderilmesidir. İlgili hesaplar hiçbir şekilde beğeniyi gönderdikten sonra geri çekmemekte olup siz hikayeyi kaldırana kadar beğenileri tutmaktadır.

Story Beğeni Paketleri Mobil Ödeme İle Alınır mı?

Takipçi Durağı tarafından sunulan bütün hizmetlerde olduğu gibi story beğeni paketlerinde de farklı ödeme yöntemleri kullanılmaktadır. Bu sebeple hikaye beğeni almak için Turkcell ve Vodafone mobil hattınızdan faturaya yansıtarak satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma sürecinde bizlere hiçbir şekilde ek ödeme yapmanıza gerek kalmaz ve pakette geçerli miktarı ödersiniz.

Hikaye Beğeni Paketinin Teslimat Süresi Nedir?

Instagram’da yer alan hikaye beğeni paketlerinin teslimat süresi oldukça kısadır. Siparişinizi belirtilen adımlara uygun bir şekilde verdiğinizde beğeniler anlık olarak gönderilmeye devam edecek ve kısa süre içerisinde hesabınıza tanımlanacaktır. Herhangi bir şekilde satın alma aşamasında hatalı işlem yapmanız halinde internet sitemiz üzerinde yer alan Telegram, WhatsApp ve Canlı Destek iletişim kanallarını kullanarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 7 gün 24 saat şeklinde bizlerle kuracağınız iletişimde sizlere yaşadığınız her türlü sorunun çözümü için destek vereceğiz.

Hikaye Beğeni Alırken Hesap Şifresi Vermeli miyim?

Instagram story beğeni paketlerini satın alırken herhangi bir şekilde hesap şifresi ya da buna benzer bir bilgi paylaşmanıza gerek olmaz. Sizden hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresini dahi talep etmiyoruz. Hâl böyle olunca da satın alım işlemlerinin ardından hesabınıza yetkisiz erişimler gerçekleştirilmesi mümkün kılınmıyor.

Tamamıyla hesabınızı güvende tutarak hikaye beğeni paketleri satın alıp, storylerinizin keşfete düşmesini sağlamak için tek yapmanız gereken uygun fiyatlarla satışı gerçekleştirilen story beğeni paketlerini satın almaktır. Bu paketler sayesinde sosyal medyada fenomen olabilir ve çok yüksek miktarda takipçi sayılarına ulaşabilirsiniz. Her açıdan mükemmel bir sosyal medya deneyimi için sizlere bu paketleri öneriyoruz.

Ücretsiz Hikaye Beğeni Satın Alabilir miyim?

Instagram’da hikaye beğeni paketlerinin tamamıyla ücretli olarak sunulmasına nazaran Takipçi Durağı kullanıcılarına deneme amacıyla ücretsiz satın alım imkanı tanımaktadır. Bu doğrultuda aşağıdaki adımları uygulayarak ücretsiz story beğeni elde edebilir ve sonrasında memnun kalırsanız ilgili kategoriden satın alım gerçekleştirebilirsiniz.

 • Instagram Ücretsiz Beğeni Hilesi aracına giriş yapın.
 • Bu sayfada sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde girin.
 • “Gönder” butonuna basarak ücretsiz beğeni aktarımını başlatın.

Bu araçta ortalama 60 – 120 dakika içerisinde ücretsiz hikaye beğenileri tarafınıza gönderilecek ve aktarım tamamlanacaktır.

Hikaye Beğeni Satın Alma Nasıl Yapılır?

Instagram’da paylaştığınız hikayeler için beğeni paketi satın almak istiyor ancak satın alım konusunda problemler yaşıyorsanız aşağıda anlatılan adımlar tek tek uygulamanız gerekmektedir. Bu bağlamda;

 1. Her şeyden önce aşağıda yer alan paketlerden herhangi birini seçmeli ve ardından diğer adımlara geçiş yapmalısınız.
 • Instagram 50 Hikaye Beğeni Satın Al
 • Instagram 100 Hikaye Beğeni Satın Al
 • Instagram 250 Hikaye Beğeni Satın Al
 • Instagram 500 Hikaye Beğeni Satın Al
 • Instagram 750 Hikaye Beğeni Satın Al
 • Instagram 1000 Hikaye Beğeni Satın Al
 1. Bu aşamada paket satın alma sayfasına geldiğinizde sizden hikayeye ait bir bağlantı talep edeilecektir. İlgili bağlantıya story’e giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda yer alan “Üç Nokta” simgesinden ulaşabilirsiniz.
 2. İlgili bilginin girişini yaptıktan sonra aşağıda sipariş ile ilgili sizlerle iletişime geçilmesi için kullanılacak olan kişisel bilgileri doldurunuz.
 3. Telefon numarası bilgisinin girmek istememeniz halinde oradaki alana 0000000000 yazabilirsiniz.
 4. Son olarak sağ taraftan “Mobil Ödeme – Online Ödeme – Banka Havalesi” seçeneklerinden herhangi birini seçerek ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu işlem adımlarının ardından eğer ki siparişiniz başarılı bir şekilde gönderildiyse aktarım anlık olarak başlayacaktır.