Instagram Hizmetleri

Takipçi Durağı tarafından verilen takipçi, beğeni ve izlenme gibi paketlerin tamamına buradan hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

17 Hizmet Mevcut

Türk Beğeni

Instagram’da paylaştığınız fotoğraflar için türk ve tamamıyla gerçek hesaplar aracılığıyla beğeni satın alabilir ve popüler olabilirsiniz.

Düşmeyen Takipçi

Instagram’da tamamıyla gerçek hesaplar aracılığıyla gönderilen düşmeyen takipçi paketlerini satın alın ve 90 gün telafi şansı elde edin.

Türk Takipçi

Instagram’da tamamıyla aktif ve organik kişilerden oluşan türk takipçi kitlesine anlık teslimat ve güvenilir ödeme avantajıyla ulaşın.

IGTV İzlenme

IGTV izlenme satın almak isteyen kullanıcılar için oluşturduğumuz benzersiz izlenme paketlerini satın alarak hemen fenomen olabilirsiniz.

Reels İzlenme

Instagram’da reels izlenme satın alarak keşfette sizin için ayrılan yere kısaca ulaşmak artık güvenilir ödeme yaparken daha kolay olacak.

Hikaye İzlenme

Instagram’da hikaye izlenme paketi satın alarak story görüntülenme sayılarınızı 3d secure ile ödeme yaparak kolayca arttırabilirsiniz.

Video İzlenme

Instagram video izlenme satın alarak paylaştığınız videoların daha fazla kişi tarafından video görüntüleme almasını rahatça sağlarsınız.

Oto Beğeni

Instagram otomatik beğeni satın alıp, fotoğraflarınıza 1 ay boyunca anlık teslimat avantajıyla otomatik beğeni gönderilmesini sağlayın.

Bayan Takipçi

Instagram bayan takipçi satın al hizmetlerini kullanarak gerçek, aktif ve organik kadın takipçi sayınızı hızlıca arttırın ve fenomen olun.

Yorum

Instagram’da yorum satın alırken aynı zamanda bayan yorum avantajını da değerlendirin ve organik yorumlarla kısa sürede fenomen olun.

Garantili Takipçi

Instagram garantili takipçi ve ömür boyu garantili takipçi satın al paketlerinden mobil ödeme avantajından yararlanarak hızlıca satın alın.

Kaydetme

Instagram'da uygun fiyatlarla instagram kaydet satın al ve kaydetme satın al hizmetlerinden güvenilir ödeme araçlarıyla yararlanabilirsiniz.

Profil Ziyareti

Instagram'da profil ziyareti satın alarak istatistiklere yansıyan profil ziyaretleri sayesinde keşfete düşme olasılığınızı arttırın.

Erişim

Instagram'da erişim satın alarak profilinizin gösterim sayısını arttırabilir ve fenomen olmak için en doğru adımları atabilirsiniz.

Organik Takipçi

Instagram'da organik takipçi paketleriyle hedeflediğiniz organik takipçi sayısına güvenilir ödeme yöntemleriyle rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Story Beğeni

Instagram hikaye beğeni satın al paketlerinden satın alarak story beğeni sayılarınızı en uygun fiyatlarla arttırabilir ve popüler olabilirsiniz.

Mavi Tikli Yorum

Instagram fenomenlerinden güvenilir ve ucuz bir şekilde mavi tikli yorum satın alarak, profilinize imaj kazandırabilirsiniz.

Favorilerim
Sipariş Sorgula
Whatsapp
Telegram
Kapat
Sipariş Sorgula

Sorgulamak istediğiniz siparişin kodunu giriniz!

Geçmiş Siparişleriniz

Tarayıcı önbelleğine kaydedilen siparişlerinizi daha hızlı takip edebilirsiniz

Reels İzlenme, Video İzlenme, IGTV İzlenme, Organik Takipçi, Türk Takipçi, Düşmeyen Takipçi, Bayan Takipçi Kategorilerinde %70'e Varan İndirim!

Takipçi Durağı olarak kuruluş yıldönümümüzü kutlamak amacıyla 7 gün boyunca geçerli indirimler uygulanmıştır. Tüm indirimler aşağıda yer alan listede belirtilmiştir.

  • Reels İzlenme,

  • Video İzlenme,

  • IGTV İzlenme,

  • Organik Takipçi,

  • Türk Takipçi,

  • Düşmeyen Takipçi,

  • Bayan Takipçi,

Bu paketlerin tamamında %70'e varan indirimler uygulanmıştır. Tüm ürünlerde herhangi bir satın alım sınırı bulunmamaktadır. Tüm müşterilerimiz kampanyalarımızdan sınırsız olarak yararlanabilir.

Kampanyanın Bitmesine Son;2 Gün 1 Saat 0 Dakika