Instagram Erişim Satın Al

Instagram Erişim
Standart Teslimat
Sipariş verildiği anda teslimat gerçekleşir.

Instagram, son zamanlarda bir sosyal medya platformundan daha çok geniş bir reklam ağı olma niteliği kazandı. Birçok insan ilgili platformda kişisel ya da işletme hesapları oluşturarak kendini veya markasını tanıtmaya; çok yüksek miktarda kişilere ulaşmaya çalışıyor. Bu platformda diğer kullanıcıların dikkatini çekmek teorikte kolay gibi görünse de uygulayışa geçildiğinde ne yazık ki hayal kırıklıkları yaratabiliyor.

Instagram, bir profili keşfette diğer kullanıcılara sunma sürecinde profile ait birçok metriği inceleme altına alıyor. İnceleme sonucunda ise eğer ki söz konusu profil gerçekten kaliteli içerikler paylaşıyor, paylaşılan içeriklerin daha büyük kitlelere ulaşması gerekiyorsa keşfette ona yer veriyor. Instagram’ın aslında bakıldığında keşfet algoritması için inceleme altına aldığı ilk metriğin paylaşım anında elde edilen erişim sayısı olduğunu söyleyebiliriz.

Erişim sayısı arttıkça paylaşım yapılan profil daha değerli hale geliyor ve ulaştığı kitle bir anda yükselişe geçiyor. Bu yükseliş tabii ki sadece erişilen hesapla sınırlı kalmıyor. Paylaşımın aldığı beğeniler, izlenme sayıları ve tıklamaları da doğru orantılı olarak artıyor. Hâl böyle olunca da kullanıcıların keşfete düşmek için her şeyden önce erişim satın alma işlemi gerçekleştirmesi gerektiği gerçeği ortaya çıkıyor.

Instagram Erişim Satın Al

Instagram Erişim Paketlerinin Özellikleri Nelerdir?

Instagram’da eğer ki paylaştığınız içerik için erişim satın almak istiyorsanız öncelikle söz konusu erişimin sahip olduğu özellikler hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Bunun en önemli sebebi; ürünün ihtiyacınıza yönelik olup olmadığından emin olmaktır. Bu erişim paketlerinin sahip olduğu en önemli özellik içeriğin keşfete düşmesini kesin hale getirmesidir. Bir diğer özellikleri ise aşağıda listelenmiştir.

 1. Erişimlerin tamamı programlar aracılığıyla değil manuel olarak türk ve gerçek hesaplardan gönderilmektedir.
 2. Erişimler tamamıyla şifresiz olarak gönderilir.
 3. Erişimler gönderi üzerinden aktarılır.
 4. Erişimlerin teslimatı saniyeler sürer.

Instagram’da satın alacağınız erişim paketlerinin sahip olduğu özellikler bunlarla sınırlıdır. Tabii ki erişim paketinin daha büyük etkiler sağlamasını istiyorsanız Instagram Kaydetme Satın Al ve Instagram Profil Ziyareti Satın Al paketlerini de kombinlemeniz gerekecektir.

Instagram Erişim Satın Almak Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Instagram profilinizde yaptığınız paylaşımın birçok kişi tarafından erişim elde etmesi için satın alacağınız erişim paketlerinin sizlere sağlayacağı avantajları sınırlandırmak mümkün değildir. Bu sebeple biz de ilgili başlık altında sadece belli başlı avantajlarından bahsederek ürünün etkisini anlamanızı sağlayacağız.

 • Erişim paketleri aracılığıyla paylaşımlarınız kısa süre içerisinde keşfete düşer.
 • Erişim sayesinde türk beğeni başta olmak üzere izlenme sayılarınız da yükselir.
 • Erişim sayıları yüksek olduğunda hesabınız markaların ilgisini çekerek iş birliği teklifleri almanıza sebep olur.
 • Hesabınız belli bir kısmın değil birçok insanın ilgisini çeker.

Her açıdan sahip olduğunuz sosyal medya profili için faydalı olabileceğini düşündüğümüz erişim paketlerini mutlaka satın almanızı öneriyoruz.

Instagram’da Erişim Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Takipçi Durağı tarafından satışı gerçekleştiren her üründe olduğu gibi erişim paketlerinde de gerek satın alım öncesinde gerekse satın alım sonrasında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Instagram’da elde edeceğiniz erişimlerin tamamıyla gerçek kişiler ve türk hesaplar aracılığıyla gönderilmesine önem vermelisiniz. Birçok işletme organik erişim gönderiyoruz başlığı altında sizlere bot hesapları kullanarak erişim aktarımı sağlamaktadır. Bu durum dış görünüşe bakıldığında teslimatın sorunsuz gerçekleştiğini gösterse de algoritma tarafından hoş karşılanmayacaktır. Bot etkileşimler sebebiyle hesabınızın keşfeti tamamen kapanacak hatta bu durum hesabınızın erişim engeli yemesine kadar gidecektir. Bu sebeple siz de tercihinizi tamamıyla türk ve gerçek hesaplardan gönderim sağlayan Takipçi Durağı tarafından kullanabilirsiniz.

Bir sonraki aşamada dikkat etmeniz gereken hususlar ise aşağıda listelenmiştir.

 • Erişim satın alırken kullanıcı adı değil, gönderi linki giriniz.
 • Erişim alırken hesabınızın “Gizli” olmamasına dikkat ediniz.

Bu noktalara dikkat etmeniz halinde satın alım süreci sorunsuz bir şekilde tamamlanacaktır.

Instagram’da Erişim Satın Alırsam Keşfete Düşer miyim?

Instagram’da satın alacağınız erişimlerin keşfete etkisinden daha önce bahsetmiştik. Bu paketin genel amacının keşfete düşürmek olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda paylaşımlarınızın daha fazla kişiye ulaşmasının garanti olduğunu söyleyebiliriz.

Instagram Erişim Satın Alırken Hesap Şifresi Vermeli miyim?

Takipçi Durağı olarak hiçbir ürünün teslimat aşamasında sizden hesap şifresi talep etmemekteyiz. Bu sayede de güvenilir bir şekilde erişim satın alım işlemini gerçekleştirebilir; hesabınızın yetkisiz kişilerin eline geçmesini engelleyebilirsiniz.

Instagram Erişim Paketleri Türk Hesaplardan mı Aktarılıyor?

Takipçi Durağı tarafından sunulan erişim satın al hizmetinin en önemli özelliği erişimlerin tamamıyla gerçek ve türk hesaplar aracılığıyla aktarılıyor olmasıdır. Bu sayede hem hedef kitlenize daha kısa süre içerisinde ulaşabiliyor hem de mükemmel avantajlar elde edebiliyorsunuz. Birçok işletme genel olarak satışını gerçekleştirdiği erişim paketlerinin türk hesaplar aracılığıyla gönderildiğini belirtse de gönderimlerin bot ve yabancı hesaplardan gönderilmesi sebebiyle keşfet algoritmasının bozulduğunu görebiliyorsunuz.

Bir işletmenin erişimleri türk hesaplar aracılığıyla gönderdiğini anlamanın en iyi yolu; satın alım işleminin ardından keşfette yabancı hesapların olup olmadığını kontrol etmektir. Eğer ki keşfetiniz tamamıyla yabancı hesaplardan oluşuyorsa bu demek oluyor ki erişimler yabancı hesaplarla gönderilmiştir.

Erişim Satın Aldığımda Organik Takipçi Sayım Artar mı?

Instagram’da erişim paketleri daha büyük kitlelere ulaşmanız için fayda sağlıyor. Bu sayede ekstra olarak organik takipçi satın al paketlerini değerlendirmenize gerek kalmadan kısayoldan takipçi sayınızı arttırabiliyorsunuz. Hesabınızın konseptine uygun kişilerin keşfetine düşeceğiniz için kullanıcılar paylaşımlarınızı beğenirse direkt olarak sizi takip etmeye başlayacaktır. Bu da profilinizin tamamıyla organik olarak büyümesi için fazlasıyla önemlidir. Her açıdan profesyonel bir profile sahip olmak için erişim satın al paketlerinden faydalanmanızı öneriyoruz.

Erişim Satın Alma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Instagram’da erişim satın almak için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Her şeyden önce satın alıma geçmeden yeni bir paylaşım yapmanız gerekiyor; daha önce paylaşılan bir içeriğe erişim satın almak pek doğru olmayacaktır. Bunun akabinde aşağıdaki adımları uygulamaya başlayabilirsiniz.

 1. Erişim kategorisine girip istediğiniz ürünü seçin.
 2. İlgili ürünün seçimini gerçekleştirdikten sonra paylaşımınızın bağlantısını “Gönderi Linki” kısmına girin.
 3. Sağ taraftan ödeme yöntemini seçin.
 4. Siparişinizi oluşturun.

Bu işlemlerin ardından siparişiniz başarıyla işleme alınmış olacak ve tarafınıza anlık olarak teslim edilecektir. Herhangi bir problem olması durumunda internet sitemizde 7 gün 24 saat boyunca aktif olarak destek veren Telegram, WhatsApp ve Canlı Destek iletişim kanallarından dilediğinizi kullanabilir ve problemin çözümü adına bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram Erişim Satın Alırken Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?

Instagram’da paylaştığınız gönderilerin keşfete düşmesi ve kısa süre içerisinde büyük kitlelere ulaşması için satın alacağınız erişim paketlerinin ödemesini güvenilir bir şekilde yapabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra söz konusu paketin ödemesini gerçekleştirmeniz için sizlere üç farklı ödeme yöntemi sunuluyor. Bu yöntemler;

 • Online Ödeme (Paytr)
 • Mobil Ödeme (Shipy)
 • Banka Havalesi

Hangi yöntem sizler için kolay geliyorsa dilediğinizi seçebilir ve bu doğrultuda satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Çevrimiçi ödemelerde ise satın alım sürecinde herhangi bir sorunla karşılaşmamanız ve kart bilgilerinizin altyapımızda kaydedilmemesi için Türkiye’nin en güvenilir ödeme kuruluşlarından biri olan PayTR ile çalışmaktayız.

Paket Favorilere Eklendi!