Gizlilik Sözleşmesi

Takipçi Durağı internet sitesinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanımı ve aktarımı ile ilgili tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır. İnternet sitemiz aracılığıyla satın alım gerçekleştirmeniz durumunda aşağıda yer alan sözleşmeyi kabul etmiş sayılırsınız.

Sözleşme İçeriği

İşbu sözleşme aşağıda yer alan ana başlıklar çerçevesinde şekillenmektedir.

  • Ürünlerin Teslimat Süresi
  • Müşteri Hükümlülüğü
  • İade Süreci
  • Teslimat Sonrası Telafi
  • Hesapta Ortaya Çıkabilecek Olası Sorunlar

Sözleşme İçeriği Açıklamaları

Ürünlerin Teslimat Süreci

Takipçi Durağı aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz satın alımlar neticesinde teslimat hükümlülüğümüz bulunan ürünlerin tarafınıza aktarımı ortalama 48 saat sürmektedir. Bu süre zarfı içerisinde teslimatın gerçekleşmemesi halinde koşulsuz – şartsız iade talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

İstisnai Durumlar

Her kategoride ürünlerin teslimat süresi ortalama olarak tarafınıza aktarılmaktadır. Bu süreler çoğu durumda geçerli olmaktadır.

Müşteri Hükümlülüğü

Takipçi Durağı kendi sorumluluk sınırları çerçevesinde tüm hükümlülükleri yerine getirmiş ancak müşteriden kaynaklı bazı sorunlar çıkmış olabilir. Bu gibi durumlarda aşağıda yer alan maddelere uygun hareket edilmesi ivedi bir şekilde müşteriden talep edilecektir.

  • Hesabın gizlilik özelliğini “Herkese Açık (Herkes Tarafından Görünen Profil)” konumuna getirilmesi.

İade Süreci

Takipçi Durağı aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz satın alımlarınızın tamamında koşulsuz – şartsız iade hakkınız bulunmaktadır. İade talebiniz tarafımıza iletildiği anda işleme alınır ortalama 7 iş günü içerisinde gerçekleşir.

İstisnai Durumlar

  • Ürünün teslimatının gerçekleşmiş olması durumunda iade hakkınız yanar.
  • İadenin müşteriye ulaşması bankalara göre değişkenlik gösterir. 7 günü aşan sürelerde müşteri direkt olarak bankasıyla muhatap olmak zorunda kalır.

Teslimat Sonrası Telafi

Birçok ürünümüzde düşmeme garantisi vermekteyiz. Bu garanti doğrultusunda sizlere sunmuş olduğumuz iletişim yöntemlerini kullanabilir ve kurduğunuz iletişimle birlikte bizden telafi talep edebilirsiniz.

Hesapta Ortaya Çıkabilecek Olası Sorunlar

Takipçi Durağı söz konusu platformlardan tamamıyla bağımsız olarak işlem gerçekleştirdiği için platformların yapmış olduğu güncellemelerden habersizdir. Bu sebeple güncelleme kaynaklı hesaplarda işlem engeli sorunu ortaya çıkabilir. Her türlü hesap sorununda herhangi bir mesuliyet kabul etmemekle birlikte işlemlerin tamamıyla kendi rızanızla gerçekleştirildiğini beyan ediyoruz.

İşbu sözleşme 25 Haziran 2022 tarihinde güncellenmiş olup “Takipçi Durağı” markası müşterilerine bilgi vermeden sözleşmede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Takipçi Durağı internet sitesi ile alakalı detaylı bilgilere ulaşmak için “Hakkımızda” sayfasını inceleyebilirsiniz.