Biz piyasanın en kaliteli hizmetini sunan bir site olarak sizlere 10.000 gerçek takipçi kazandıran siteyiz. Bu rakam birçok sitede bile yer almazken bizler en çok satan paketlerimizden biri olduğu için sürekli kampanyalar düzenlemekteyiz. 10.000 takipçi ilk kez açılan bir hesap için de fenomen ve e-ticaretle uğraşan hesaplar için de her bakımdan ciddi bir takipçi sayısıdır. Takipçi sayınızı 10.000 gibi yüksek bir rakamda arttırmak istiyorsanız sitemize hoş geldiniz. 10.000 gerçek takipçi satın al paketimizi seçebilir takipçilerinize binleri ekleyebilirsiniz. Aradığınız ayrıca güvenilir bir siteyse tekrardan hoş geldiniz. Türkiye’nin en güvenilir takipçi satın al sitesindesiniz.

5 Dakikada 10.000 Takipçi Kazan

Evet yanlış okumadınız sadece 5 dakikada size 10.000 takipçi kazandırıyoruz. Geliştirdiğimiz tekniklerle diğer sitelerin aksine 24 saat içerisinde değil de 5 dakika içerisinde satın aldığınız 10.000 takipçinin hesabınızı takip etme işlemini gerçekleştiriyoruz. Zaman açısından size harika avantajlar yaratır. Takipçi satın almak bile her bakımdan size zaman bakımdan avantaj yatırırken 5 dakika gibi bir süre avantajı iki katına çıkarır. Takipçi kazandıran en güvenilir sitelerden biri olmamızın sebeplerinden biri telafi takipçi hizmeti vermemizdir. 10.000 takipçiyi istediğiniz hesaba gönderdikten sonra kısa vadede takipçide düşüş yaşanırsa kaybettiğiniz takipçi kadar ücretsiz telafi takipçi göndeririz. Her bakımdan sizin menfaatinizi düşünürüz.

%100 Gerçek 10.000 Takipçi Özellikleri

10.000 gerçek takipçi paketinin özellikleri için aşağıdaki maddeleri saymak mümkündür:

  • Paketimizde yer alan 10.000 takipçinin her biri gerçek hesaplardan oluşur. Gerçek hesap ile sahte hesaplar arasında önemli farklılıklar vardır. Bot yani sahte hesaplar sizi takip ederler fakat takipten kısa süre sonra çıkarlar. Aynı zamanda bu hesaplar sahte yani kullanılmayan hesaplar olduğu için paylaşımlarınızı, hikayenizi ve videolarınızı izleyip, beğenip ve yorum yapmazlar.
  • Takipçi sayınız örneğin 10.800 ise sadece bu 800 kişi içinden gerçek takipçileriniz paylaşımlarınızla etkileşim gösterir.
  • Gerçek hesaplardan oluşan 10.000 kişi paylaşımlarınızı görür. Beğenmesi durumunda paylaşımlarınızla etkileşim halinde olur. Bu da düşmeyen takipçi ve beğeni arasındaki dengenin oluşmasını sağlar.
  • Bu aynı zamanda e-ticaret hesapları içinde önemli bir detaydır.

Ürünlerinizin sahte hesaplar tarafından görünmemesini mi istersiniz yoksa gerçek kullanıcılar tarafından ürünlerinizin görülmesini mi istersiniz? Cevap olarak gerçek takipçilerden oluşmasını isterim dediğinizi duyar gibiyiz. O zaman yapmanız gereken 10.000 gerçek takipçi satın al paketimizi satın almaktır.

%100 Türk 10.000 Takipçi

Paketimizin dikkatli çeken özelliklerinden biri %100 Türk kullanıcılarından oluşmasıdır. Birçok site 10.000 gibi yukarı rakamlarda yabancı kullanıcı takipçiler gönderir. Biz bunun aksine kesinlikle yabancı takipçi göndermeyiz. 10.000 takipçinin hepsi Türk kullanıcılardır. Türk kullanıcılarının olması Instagram da paylaşımlarınızın anlaşılabilirliğini arttırır. Örneğin Türkçe içerikli bir video paylaştığınızda yabancı takipçiler Türkçe bilmiyor ise paylaştığınız videonun içeriğini anlamayacaktır. Takipçiler anlamadığı paylaşımları genellikle beğenip yorum yapmazlar. Türk takipçiler paylaşımlar Türkçe olduğu için paylaştığınız içerikleri anlayacak, beğenecek ve etkileşim içerisinde olacaktır.

En Uygun Fiyatlarla 10.000 Takipçi Kazan

Takipçi satın almak istiyorsunuz fakat fiyatlar size çok yüksek mi geliyor? Takipçi satın alamadığınız için e-ticaretten ve fenomen olmaktan vazgeçme aşamasında mısınız? Hallerinizi gerçekleştirmeniz için en büyük destekçiniz biziz. Sitemiz kurulduğu tarihten itibaren en çok takipçi kazandıran sitesidir. Sitemiz taleplerin fazla olmasından dolayı sık sık kampanyalar düzenlemektedir. 10.000 gerçek takipçi satın al paketimiz piyasanın çok altında fiyatlara sahiptir. Bunun üzerine gerçekleştirdiğimiz kampanyalarla çok çok uygun fiyatlarla takipçi kazanabilirsiniz. Milyonlarca Fenomen, kişisel hesap ve e-ticaret hesaplarına hizmet vermeye devam ediyoruz. Birçok ünlünün de başvurduğu takipçi satın alma işlemlerinden neden siz de yararlanmayasınız? Düşük maliyetle fazla takipçi kazanabileceğiniz tek adrestesiniz.