Bugünlerde Instagram’ın sosyal medya platformlarının gözdesi haline gelmiştir. Haliyle her geçen gün artmakta olan kullanıcı sayısı ile Instagram’da insanlar birbirleri ile daha çok etkileşime girmiş oldular. Görsel içerikler üzerine kurulu olan bu platformda gönderilerinizi üst sıralara taşımak eskisi kadar kolay değil. Büyük kitlelerin keşfetinde çıkabilmek için, daha çok ve düzenli içerik paylaşırken postlarınızın kalitesine de dikkat etmelisiniz. Özellikle influencer olmak isteyenler veya işletme hesabına sahip olanlar bu kriterlere daha da dikkat etmelidirler. Ancak ne kadar çaba harcansa bile, çok fazla post olması sebebiyle gönderileriniz keşfette görünme oranı hala çok düşük olabilir. Bu da bir süre sonra motivasyonunuzu düşürür ve hedefinizden sapmanıza sebep olabilir.

Keşfete düşmenin tek bir kuralı vardır, etkileşim almak. Etkileşimler arasında mesajlar, birbirine göndermeler, storylere gelen yanıtlar, beğeniler ve yorumlar yer almaktadır. Postlarınızı görünür kılıp takipçi sayınızın artmasını sağlayan etkileşimlere takipciduragi.net’in sunduğu otomatik beğeni paketler sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

30 gün süreli olan 1000 otomatik beğeni al paketimiz ile, sitemizden satın aldığınız tarihten itibaren, paylaşımlarınızda 1000 beğeni ve daha fazlası otomatik olarak yönlendirilecektir.

1000 Otomatik Beğeni Paketi Neden Alınmalı?

Büyük emekler harcadınız ve çabalarınız sonuçsuz mu kaldı? Ne yaparsanız yapın keşfette görünür olamıyor musunuz? O zaman Instagram mekanizmasına tam olarak hakim değilsiniz demektir. Instagram’da keşfette görünür olmanın ilk şartı çok etkileşim almaktır. takipciduragi.net 1000 otomatik beğeni al paketini Instagram tutkunlarına sunarak etkileşimleri en basit yoldan sağlamaktadır. Beğeniler postunuzu hızla görünür yaparken, siz de arkanıza yaslanıp keyifle hesabınızın nasıl büyüdüğünü izlersiniz.

Buna ek olarak, takipçileriniz de sizin postlarını görmediği sürece sizi aktif olarak takip ediyor sayılmazlar. Zamanla takipçi kayıplarına uğrarsınız. Görünürde yüzlerce takipçiniz olsa bile anasayfada görünmediği için beğeni almanız imkansızdır.

1000 Otomatik Beğeni Paketinde Beğeniler Gerçek Profiller Tarafından mı Yapılıyor?

1000 Otomatik Beğeni al paketini hazırlayan takipciduragi.net, herhangi bir yazılım ya da bot hesap kullanmaz. 30 gün boyunca hesabınıza yönlendirilen beğenilerin tamamı gerçek profiller tarafından yapılır. Böylelikle bu beğeniler sayesinde aktif olarak kullanılan Instagram profillerine önerilen profilinizin popülaritesi artar.

1000 Otomatik Beğeni Paketlerinde Beğeniler Neye Göre Yapılıyor?

Günümüzde en yaygın reklam araçlarından biri olan Instagram’da pek çok işletme hesabı bulunmaktadır. Özellikle bu hesapların postlarının görünürlüğünün satışlarını etkilemesi sebebiyle doğru hesaplar ile karşılaşması son derece önem arz etmektedir. Mesela en basitinden bir kadın kişisel bakım ürünleri tanıtan postun, erkek kullanıcılara önerilmiş olması pek bir şey ifade etmeyeceği gibi, firmaya bir kazanç da sağlamamaktadır. Aynı post bir kadın kullanıcıya önerildiğinde ise profile girmesi ve takipçi olarak kazanılması çok yüksek bir ihtimaldir. Bu düşünce bazında hareket eden takipciduragi.net, postlarınız ile ilgili olabilecek profilleri beğeni yapmak üzere postunuza yönlendirir. Aralarında 1000 otomatik beğeni al paketinin de bulunduğu otomatik beğeni paketleri sayesinde 30 gün süreyle paylaştığınız postlarınızda 1000 adet otomatik beğeni sağlayarak, keşfette görünürlük oranınız artırılmış olur.  

1000 Otomatik Takipçi Paketinin Avantajları Nelerdir?

Takipciduragi.net kalitesi ile 1000 otomatik beğeni al paketi sizi diğer hesapların yanında daha üst sıralara taşımaktadır. Yukarıda verdiğimiz bilgileri birkaç maddede özetlemek gerekirse şu maddeler sayılabilir:

  • Ödeme işleminden hemen sonra çok kısa bir süre sonra ilgili kullanıcılar profilinize yönlendirilir. Böylece vakit kaybetmeniz önlenmiş olur.  
  • Takipciduragi.net üzerinden satın aldığınız otomatik beğeni paketleri sayesinde başka hiçbir işleme gerek kalmadan 30 gün süresince paylaştığınız her post minimum 1000 beğeni alır.
  • Artan beğenileriniz sayesinde keşfette daha çok insan sizin postlarınızı görür.
  • Otomatik beğeni paketleri için herhangi bir şifre talebi söz konusu değildir. Buna dayanarak hesabınızın başkasının eline geçmesi ve verilerinize erişilmesi mümkün olmadığı için hesabınızın güvenliğini tehdit eden bir durum da bulunmamaktadır.

Bu paketimizin yanı sıra hikaye izlenme paketlerimizi de inceleyerek hikaye izlenme sayılarınızı arttırabilirsiniz.