Tiktok Hizmetleri

Takipçi Durağı tarafından Tiktok'ta geçerli takipçi, izlenme ve beğeni paketlerini güvenilir ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz.

5 Hizmet Mevcut

Takipçi

Tiktok takipçi satın alarak sahip olduğunuz kitleyi her zamankinden daha fazla arttırın, takipçi satın alırken güvenli ve anlık ödeme yapın.

Beğeni

Tiktok beğeni paketleri aracılığıyla hesabınızda paylaştığınız videoların beğeni ve like sayılarını arttırın ve kısa sürede fenomen olun.

İzlenme

Tiktok izlenme paketlerini mobil ödeme ve güvenilir ödeme yöntemleriyle satın alırken kısa süre içerisinde keşfette yerinizi alabilirsiniz.

Yorum

Tiktok'ta paylaştığınız fotoğraflar için bayan yorum ve gerçek yorum hizmetlerini en uygun fiyatlarla şifresiz satın alabilirsiniz.

Mavi Tikli Yorum

Tiktok mavi tikli yorum satın alarak fenomenlerin paylaştığınız videolara kaliteli yorumlar yapmasını sağlayabilir ve keşfete düşebilirsiniz.

Favorilerim
Sipariş Sorgula
Whatsapp
Telegram
Kapat
Sipariş Sorgula

Sorgulamak istediğiniz siparişin kodunu giriniz!

Geçmiş Siparişleriniz

Tarayıcı önbelleğine kaydedilen siparişlerinizi daha hızlı takip edebilirsiniz

Reels İzlenme, Video İzlenme, IGTV İzlenme, Organik Takipçi, Türk Takipçi, Düşmeyen Takipçi, Bayan Takipçi Kategorilerinde %70'e Varan İndirim!

Takipçi Durağı olarak kuruluş yıldönümümüzü kutlamak amacıyla 7 gün boyunca geçerli indirimler uygulanmıştır. Tüm indirimler aşağıda yer alan listede belirtilmiştir.

  • Reels İzlenme,

  • Video İzlenme,

  • IGTV İzlenme,

  • Organik Takipçi,

  • Türk Takipçi,

  • Düşmeyen Takipçi,

  • Bayan Takipçi,

Bu paketlerin tamamında %70'e varan indirimler uygulanmıştır. Tüm ürünlerde herhangi bir satın alım sınırı bulunmamaktadır. Tüm müşterilerimiz kampanyalarımızdan sınırsız olarak yararlanabilir.

Kampanyanın Bitmesine Son;3 Gün 0 Saat 15 Dakika